.

.

БЛАГОДАТТА KARIN Жените 3/4 Ракав Cardigan Поврзана Џемпери Исече се Отвори Пред Стегање Bolero...

БЛАГОДАТТА KARIN Жените 3/4 Ракав Cardigan Поврзана Џемпери Исече се Отвори Пред Стегање Bolero...

DEN 671.76

Количина на стоки
Достапно на барање

65% Viscose, 35% Акрил.Рака Мие Само.Елегантен 3/4 Ракав Отворање Пред Исече Јакна.Исечете ги собере јакна со ребрести се насочат, совршен за статистика, свадба, датира, партија, перформанси, и дневни повик, итн.Совршен за да се надополни било облека или фустан, со лесно да одговара на летото/пролет боја сорта.Измијте Настава : Рака Мие, Се Препорачува.Ве молиме Проверете ја Големината на Сликата Понудени од Нас да Изберете Вистинската Големина. 1950-тите Гроздобер Стегање Bolero, совршен за да се носат во текот на една партија фустан, маица или вест како удобен и јакна денот или ноќта.Одлична за забава, кул надвор или температурата на воздухот-состојба е поставено на многу ниско во вашата канцеларија.Гроздобер стегање совршен за 1950-тите облечи гроздобер облека!.Карактеристики : .Отворен фронт.Исечете дизајн.Класичен 3/4 ракав.Плетени cardigan џемпер.Ребрести ракав и hemline.Мека s пократки од редовна јакна, но подолго од стегање.Im 2x, 53 и својата совршена го сакам овој џемпер, нејзините толку многу поубави отколку што се очекуваше. 3)П : Случува на свадба во декември носи фустан без ракави, ова ќе биде убаво доволно за малку прикријат?.A : Да, тоа би, ако вашиот во северна ќе треба потешки јакна над тоа, но ќе изгледаат совршено во текот на еден фустан без ракави!Се забавуваат. 4)П : Што е влакна содржина?.О : за Нејзините направени за 65% Viscose + 35% Акрил, навистина убаво плетени ткаенини. 5)П : Што сезони е погоден?.A : Тоа е одговара за било која сезона,можете да го носат во Пролет, Лето, Есен, Зима, разновиден и моден стил јакна стегање. 1950-тите Гроздобер Стегање Bolero, совршен за да се носат во текот на една партија фустан, маица или вест како удобен и јакна денот или ноќта.Одлична за забава, кул надвор или температурата на воздухот-состојба е поставено на многу ниско во вашата канцеларија. √ Големина Детали : .Големина S : Одговара Биста 34~35 инчи, Одговара Половината 26~27 инчи, Назад Должина 19.3 инчен;.Големина M : Одговара Биста 36~37 инчи, Одговара Половината 28~29 инчи, Назад Должина 19.7 инчен;.Големина L : Одговара Биста 38.5~40 инчи, Одговара Половината 30.5~32 инчи, Назад Должина 20.1 инчен;.Големина XL : Одговара Биста 41.5~43 инчен, Одговара Половината 33.5~35 инчи, Назад Должина 20.5 инчен;.Големина 2 XL : Одговара Биста 44.5~46 инчи, која Одговара на Половината е 36,5~38 инчен, Назад Должина 20.9 инчен;.Големина 3 XL : Одговара Биста 47~49 инчен, Одговара Половината 39.5~41 инчен, Назад Должина 20.9 инчен;.

Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ