.

.

Southwire MPKO100PRO Max Удар Машина за Нерѓосувачки Челик, 1

Southwire MPKO100PRO Max Удар Машина за Нерѓосувачки Челик, 1

DEN 847.92

Количина на стоки
Достапно на барање

Уникатен 3 точка сечење површината овозможува почиста, побрзо и полесно се намали за 1" преку 4" умира.Номинална за 10 мерач нерѓосувачки челик (3.5 mm), како и лесна челик, алуминиум, fiberglass и пластика.Работи со Max Punch Удари, Max Удар 360 и други популарни нокаут tools.Куп создава crimping ефект на голтка за лесно отстранување.Нема да се поклонат панел или да ја напуштат грапав рабови.MAX УДАР Машина за 1" од не ' Рѓосувачки Челик умира е направен за тешки за сечење.На MPK0100 PRO минува низ 10 мерач нерѓосувачки челик, алуминиум, fiberglass и пластика.Карактеристики неспокојот се намали и нема да се поклонат панел или да ја напуштат грапав рабови.Оваа машина има уникатна 3-точка сечење на површината, обезбедување на почисто, побрзо и полесно се сече.Работи со повеќето широко се користи нокаут tools.

Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ