.

.

Ајкула ZU632 Rotator Напојува Лифт Далеку Vaccum Blue Jean (Продолжува)

Ајкула ZU632 Rotator Напојува Лифт Далеку Vaccum Blue Jean (Продолжува)

DEN 4559.76

Количина на стоки
Достапно на барање

Оваа Заверена Обновена производ е производителот обновена тоа покажува ограничено или воопшто не се носат.Ги вклучува сите оригинални додатоци плус 90-ден гаранција.Ајкула Rotator Напојува Лифт Далеку Vaccum Blue Jean.Rotator напојува Напојува лифт далеку режим Авто-чистење brushroll Анти-алерген заврши печат.ВО КУТИЈА : 1x Стапче - 1x Моторните Кат Млазницата - 1x се Справи и Црева - 1x Vaccum Pod - 1x Милениче Пукнатина Алатка - 1x Милениче Мулти Алатка Ајкула.

Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ