.

.

Greenlee 60043 Нокаут Удар Единица

Greenlee 60043 Нокаут Удар Единица

DEN 15505.68

Количина на стоки
Достапно на барање

Удар единица вклучува удар, умре, нерешено студ и ореви.Може да се користат со рака или Хидраулични возачи.Удар до 14 мерач лесна челик.Усогласат прецизно и производство на брус-бесплатно дупки.Опис на производот Удар, умре, нерешено студ, Топката имајќи вози орев, Counter орев содржина; 14 мерач лесна челик Капацитет; 0.866 инчен x 1.654 инчен дупка големина; правоаголна удар тип; минимум пилот дупка со дијаметар 0.625 инчен; операција Тип Рака/хидраулични Од Производителот Greenlee 14 мерач правоаголна удар единица за 0.866 од 1.654-Инчен дупки.За користење со manual (рачно) или хидраулични возачи.

Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ