.

.

17IF 18 Компјутери (6 Парчиња) Сребрени Нараквици Сет за Жени, Девојки Boho Естетски Слоевит Пластовидно 14K Алка Прилагодливи Ткаенината Гранџ италијански Кубанската Ша?

17IF 18 Компјутери (6 Парчиња) Сребрени Нараквици Сет за Жени, Девојки Boho Естетски Слоевит Пластовидно 14K

DEN 359.28

Количина на стоки
Достапно на барање

【ПРОФЕСИОНАЛНИ УСЛУГИ】 : 100% наплата,17 IF гаранции за проверка на квалитетот на секој производ, и имате било какви прашања во врска нараквици, ве Молиме да се поврзете со нас во секое време, ние ќе обезбеди услуга прават нашите најдобри за вас.Се што е во ваша контрола, и секогаш може да задржи доволно моќта на убавината. Ве молиме да ги тргнеме на производот кога потење, капење, спиење и слично. 【Парична казна Квалитет】 : 17 IF накит се направени од високо квалитетни алуминиумски материјал, со користење на уникатни сребро-обложено технологија на производство, стори сé за да се зголеми животниот век на производот и да го заштити изгледот на издржливост, на соодветна тежина, долго време да се носат нема да се произведуваат голем товар.Сите 17 IF белегзии се прошири синџири кои може да се вклопат повеќето возраст од девојки и жени со речиси и да нема ограничувања. 【Мулти-слој Хривнија Дизајн Пакет】 : 6 сет на различни стилови на модата сребрени нараквици, 18 индивидуални нараквици (вклучувајќи 5 PCS алки), постојат видливи и лесни ланци, и деликатна дебели нараквици, со разни приврзоци, различни и вредноста пакет, се збогати вашиот накит избори.Се потрудиме да расте на животот на производот и да го заштити изгледот на издржливост, на соодветна тежина, долго време да се носат нема да се произведуваат голем товар.

Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ