.

.

Geezo Пикник Ќебиња Водоотпорен Sandproof, Машина Перат Екстра Голем Пикник & Плажа Ќебе Корисна Мат Плус Дебела 3 Слоеви Sandproof Водоотпорен Пренослив Баласт за Семејството

Geezo Пикник Ќебиња Водоотпорен Sandproof, Машина Перат Екстра Голем Пикник & Плажа Ќебе Корисна Мат Плус Дебела

DEN 479.76

Количина на стоки
Достапно на барање

????【80"x 80" Голем Пикник Ќебе】На ширевте големината на нашата пикник мат е 80" x 80", што е доволно за да се приспособат на 6-8 возрасните за седење или 4 возрасни лежи рамно.Homemaxs пикник мат е најдобар избор за кампување и плажа со семејството и пријателите. ????【Лесни лесно да се огради до компактен и малата големина на 13.7"x9.8" со носи рачка за транспорт;Само 2.1 кг тежина идеален за трева, излети, кампување, плажа, концерти на отворено, tailgates, стадион, спортски настани и во било кое друго време ќе биде дружење. ????【3-Слоеви со Мека и Издржлив Материјал】Geezo плажа ќебе е направен од 3 слоеви, Здрав polyster на врвот, 0.16" мек сунѓер слој во средината и PEVA водоотпорен дното, вкупната дебелина е 0.24 инчи.Меки и супер удобно за децата да учествуваат во активности на отворено. ????【 Машина Перат x 80, тоа е доволно голем за да ги собере за 6-8 возрасните за siting или 4 возрасни на лаже, давајќи им на вашите деца и домашни миленици голем простор да се игра.Надградба на верзија со 3-слоеви атрактивен дизајн, премиум руно површината е мека и удобна; мешавината сунѓерот пена внатрешна обвивка обезбедува исклучителна вентилација и удобност; На водоотпорен алуминиумска подлога слој блокови влага, анти песок, водоотпорен и обезбедува оптимална топлинска изолација.

Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ