.

.

Ајакс Јадење Детергент Лимон Мирис, 28 оз Шише

Ајакс Јадење Детергент Лимон Мирис, 28 оз Шише

DEN 224.64

Количина на стоки
Достапно на барање

Тешко на маснотии и моќни на пластика.Добива јадења блескаво чисти.Остава зад себе пријатен мирис.Тешко на маснотии и моќни на пластика.Добива јадења блескаво чисти.Остава зад себе пријатен мирис.Металните ленти од dirtiest јадења.Примена : Рака Пример, Перење На Садови; Применливи Материјал : Керамички; Стакло; Метал; Пластични; Хемиски Соединенија : Амониум C12-15 Pareth; Нечистотија Видови : Варен-На Маснотии; Нечистотија; Остатоците Од Храна; Органска Материја.

Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ