.

.

Jaceyon Велосипед-Топка-Лого-Retainer, Велосипед-Топка-Лежишта, 5/16 x 9-Топки-Велосипед-Чудак - 4 Парчиња Замена Планински Велосипед Делови за Поправка Додатоци за MTB Велосипе

Jaceyon Велосипед-Топка-Лого-Retainer, Велосипед-Топка-Лежишта, 5/16 x 9-Топки-Велосипед-Чудак - 4 Парчиња Замена

DEN 287.76

Количина на стоки
Достапно на барање

【Димензии и спецификации】 : НАДВОРЕШНИОТ ДИЈАМЕТАР : 1.74 инчен/44.5, ВНАТРЕШЕН ДИЈАМЕТАР : 1.28 инчен/32.5 мм, ТОПКА со ДИЈАМЕТАР : 5/16 инч.Ве молиме потврдете дали оваа големина е погодна за вашиот велосипед пред да ги купите!!!!!!!!!!!!!!. 【Примена : 】 : Овој вид на топка имајќи нерѓосувачки челик топката инкрустирани во retainer дизајн,Тоа е велосипедот делови, тоа е погоден за замена на чудак лого на велосипед. 【Материјал】 : Оваа топка имајќи retainer направени од челик, високо квалитетни, трајни и висок интензитет. 【Широко користење】 : Ова монистра решетката за велосипед делови за замена, погоден за обичните велосипеди, планински велосипеди, возрасни велосипед, lowrider велосипеди, се водат за велосипеди. 【Задоволство гаранција】 : Вашето купување се целосно заштитени кога цел денес.Ако не сте задоволни со нашите производи, контактирајте со нас во секое време, Ние ќе ве вратиме повторно во рок од 24 часа се обидуваме се потрудиме да се направат нештата десно.

Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ