.

.

SkunkWerkz Шише за Вода, OD Доктор на Optometry, Персоналните Гравирање Вклучени

SkunkWerkz Шише за Вода, OD Доктор на Optometry, Персоналните Гравирање Вклучени

DEN 1588.80

Количина на стоки
Достапно на барање

На Шише за Вода е ласерски гравирани со сликата која ќе ја видите на фотографијата.Ние ќе ласерски engrave вашето име или сопствен текст под сликата за слободни.Еден Ѕид Од Нерѓосувачки Челик, Градежништвото (Не-Изолирани).Прави незаборавно уникатен подарок за вашите пријатели и семејството.Кликнете на "Прилагодите Сега" копчето за да започнете измената на вашиот Шише за Вода.Персоналните 500ml Спортски Шише за Вода што е ласерски гравирани со сликата која ќе ја видите на фотографијата.Вашето име или сопствен текст ќе биде ласерски врежани на Шише за Вода за слободни.На шише за вода е направен од еден ѕид од не ' рѓосувачки челик и е не-изолирани.Доаѓа со завртката на капакот.Кликнете на "Прилагодите Сега" копчето за да започнете измената на вашата нарачка.

Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ