.

.

Kismile Контра врвот Мраз Производител на Машина со Авто-Чистење, 26LBS/24 ЧАСА Компактен Автоматско Мраз Создателот,9 Коцки Подготвени во 6-8 Минути,Преносни Ice Cube Создател

Kismile Контра врвот Мраз Производител на Машина со Авто-Чистење, 26LBS/24 ЧАСА Компактен Автоматско Мраз Создателот,9

DEN 312.00

Количина на стоки
Достапно на барање

【Компактен Мраз Создателот и Широк Апликации】 : Ова countertop преносни мраз производител има широк апликации со компактна големина 13.9(D)*9.5(W)*13(H) инч.Со преносен и компактен дизајн,нашиот countertop мраз создателот е лесно да се носат и да работат.Тоа имаат широк апликации,секогаш кога и каде и да сте, мраз е таму.Можете да совршено се користат за бар, чај продавница, КТВ, кујна и канцеларија. 【Ефикасен и Тивок Мраз Одлуки】 : Нашите хокеј на создателот произведува 9 коцки мраз во рок од само 6-8 минути.Тоа дури и може да произведе до 26.5 фунти на мраз дневно, што ви овозможува да имате свежа и добра мраз секој ден.Исто така, ова не е бучна,нашите хокеј на креаторите на countertop се опремени со брзо и тивко систем за ладење.Ова не само што ви помага да заштедите енергија, но, исто така, држи грутка мраз машина кул и обезбедува тивка средина. 【Повеќе Функции со авто-чистење】 : Притиснете го копчето за вклучување/исклучување копче за повеќе од 5 секунди,можете да внесете авто-чистење на функцијата.Оваа функција може да ви помогне да ги отстраните минерали, која се јавува во текот на мраз и донесување одлуки.Со оваа функција,мраз создателот машина може да се чистат автоматски и да се направи повеќе чиста коцки мраз.Исто така,Нашите хокеј на создателот индикатори ќе ве потсетам, за да се извади на коцки мраз кога кошница е полна и да го извести можете да додадете вода кога мразот производител има недостиг на вода. 【Куршум во облик на коцки мраз】 : што е Нашата пренослив мраз производител има две големини (мали и големи) на коцки мраз на располагање за да бидат избрани, кои секогаш се користи за да се кул пијалаци и храна.И тоа се произведуваат тркалезната и мазна куршум во облик на мраз,тоа ќе не боли твоите раце,кои секогаш се користи за да се кул пијалаци и храна. 【Здрава ice cube за да го користите】 : Нашите хокеј на создателот е различна од другите, на горниот капак со транспарентен прозорец може да биде целосно отворен,можете да ги гледате директно преку тоа и полесно да ги избрише.Со авто-чистење на функцијата,таа може да произведе повеќе чиста коцки мраз.Така што може да Го понуди здрава коцки мраз за вас, обезбедувајќи јадење безбедност.Kismile Автоматско Преносни Електрични Контра врвот Мраз Создателот Машина,најдобар избор на мраз творецот имате, уживаат во свежо мразот во било кое време.

Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ