.

.

Сеништето Essentials Мотор Филтер за Воздух: Премија, 50 Отсто Подолг Живот: Компатибилен со Изберете 2007-2017 CHEVY/GMC/BUICK/САТУРН (Траверс, Acadia, Енклава, Outlook), СПА-2394

Сеништето Essentials Мотор Филтер за Воздух: Премија, 50 Отсто Подолг Живот: Компатибилен со Изберете 2007-2017

DEN 823.20

Количина на стоки
Достапно на барање

ВИДИ ПРОИЗВОД DESCRIPITON ЗА ЦЕЛОСНА ЛИСТА НА КОМПАТИБИЛНИ ВОЗИЛА.ПОМАЛКУ ОДРЖУВАЊЕ : 18,000 миле промена на интервал трае подолго од акции филтри за воздух на 12,000 милји.Нашите филтри се дизајнирани за да се задржи вашето возило на патот подолго додека му доследен струење. 50% ПОДОЛГ ЖИВОТ : Висок Капацитет филтер технологија стапици повеќе нечистотија и остатоци, со цел да им даде на вашиот Мотор на чист воздух треба да се врши оптимално за 18,000 милји.НАД 99% ЕФИКАСНОСТ : Премиум Мотор Заштита : Валкани, затнат, или ineffiecient филтри за воздух може да го прават тоа многу тешко за вашиот Мотор за да примите струење тоа потреби.Сеништето Essentials филтри за воздух се дизајнирани за да претстават подобро и outlast други филтер за воздух брендови.СПАСИ $50 : во Текот на животот на вашето возило.Сеништето Најважен им овозможува на лесен, "Do it Yourself" замена дека ќе го задржи вашето возило вршење како нови.Се откажете од потонувањето пари во поправка продавница и чувствуваат разликата со Спектарот во вашиот перформанси на возилото и вашиот паричник.ЛЕСНО се ИНСТАЛИРА : Нашите филтри се дизајнирани за да одговара директно во вашата фабрика за воздух кутија и не бараат возило модификација.Овој брз надградба може да се заврши за неколку минути, без алатки.Сеништето Essentials филтри за Воздух се директна замена на филтер за воздух на моторот.Тие може да се одржи до 50% повеќе нечистотија од традиционалните хартија, филтри за воздух.Само треба да се замени секоја 18,000 милји.Дизајниран да го заштитите вашиот мотор од штетни нечистотии и загадувачите.Компатибилен Возила : 2008-2017 BUICK Енклава; 2009-2017 CHEVROLET Траверс; 2017 GMC Acadia Ограничена; 2007-2016 GMC Acadia; 2007-2010 САТУРН Outlook Спектарот Essentials замена мотор филтри за воздух може да се одржи до 50% повеќе нечистотија од стандардните хартија, филтри за воздух овозможувајќи за помалку чести промени.Spectres висок капацитет филтер технологија ви овозможува да остане на патот подолго и во гаража помалку.Врвот на линија на филтерот медиумите обезбедува премија заштита за вашите возила повеќето од витално значење системи.Сеништето замена филтри за воздух може да биде инсталиран во прашање на минути.

Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ