.

.

Allegra К Жените се Криви Полите Сечење на Врвот се Отвори Пред Bolero Стегање

Allegra К Жените се Криви Полите Сечење на Врвот се Отвори Пред Bolero Стегање

DEN 671.76

Количина на стоки
Достапно на барање

Нејзините darted на биста да се создаде снажен фигура, додека криви пред воздигнува високо на задната страна за елегантен и стилски силуета.Со својата елегантна отворен стил се намали, нашите Исече Отвори Стегање Јакна е совршен прилог на било софистицирани вечер ансамбл.Добар стегање е од суштинско значење за секој womans гардероба.Се носат како прикривање и за двете ден и ноќ прилики!.Се носат како прикривање и за двете ден и ноќ прилики!.Машина За Миење.Светлината тежина ќе ви овозможи удобен, unburdened чувствуваат, додека го држите вие топло и стилски.Облека Стил : Еластичен Материјал Сечење На Врвот.Еластичен Материјал.Полна Боја.Моделот е облечен во големина XS (Висина : 59", Градите : 32 1/4 инчи, Половината : 24 инчи, Хип : 35 инчи, Рамо Должина : 15 инчи, Тежина : 120 1/8 lbs).Овој елегантен bolero ќе се задржи топло во вашиот Божиќ партии, нудејќи ласкави се погледне и да се вклопуваат.Долг Ракав Shrugs се, исто така, одлично ако имате фустан без ракави, или една симпатична маица без ракави.Машина за Миење со Ладна Како Боја.Отворен Фронт.Светлината тежина ќе ви овозможи удобен, unburdened чувствуваат, додека го држите вие топло и стилски.Карактеристики : Криви Полите.Тимот на овој безвременски богатство со лесни chiffon блузи за модерен контраст и сезонски високата couture.Се облекуваат : Долг Ракав Shrugs се, исто така, одлично ако имате фустан без ракави, или една симпатична маица без ракави.Долг Ракав Shrugs се, исто така, одлично ако имате фустан без ракави, или една симпатична маица без ракави.Облека за Нега : Машина за Миење со Ладна Како Боја.Овој елегантен bolero ќе се задржи топло во вашиот Божиќ партии, нудејќи ласкави се погледне и да се вклопуваат.Отворен Фронт, Криви Полите, Нараквица Ракави, Со Солидна Боја, Еластичен Материјал, Сечење На Врвот, Јакна, Bolero Стегање.Моделот е облечен во големина XS (Висина : 59", Градите : 32 1/4 инчи, Половината : 24 инчи, Хип : 35 инчи, Рамо Должина : 15 инчи, Тежина : 120 1/8 lbs).

Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ