.

.

Инспиративни Мантрата Ткаенината Нараквици за Жените Пријател Охрабрување Подарок за Нејзиниот Личен Роденден Накит

Инспиративни Мантрата Ткаенината Нараквици за Жените Пријател Охрабрување Подарок за Нејзиниот Личен Роденден

DEN 359.28

Количина на стоки
Достапно на барање

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Печати на враќање превозот етикета.Бродот!.Манжетната белегзии се целосно прилагодливи и доволно флексибилен за да се наведнуваат да се вклопи во поголемиот дел на зглобот големини (возраст>13 години).Мантрата белегзии се направени на хируршко одделение 316 L не ' рѓосувачки челик, посилни и потрајни, сребро ткаенината никогаш нема да избледи, рѓа, дупка, ги кородираат, дамка, никогаш не се претвори вашиот зглобовите зелена.Противалергиски материјали, доведе слободни, никел слободни, кадмиум слободни, еко-пријателски и не се штетни за кожата.Мотивационата накит, Инспиративни подарок идеја за сестра, ќерка, сопруга, firend, тетка, итн.Неверојатни Дипломирањето подароци, Божиќ подарок, Роденденски Подарок, ден на Мајката Подарок.Премиум процес, секој ткаенината ќе полиран многу пати со елегантни агли за да се избегне гребење на вашиот зглоб, сјајна површина и пишување е лесен за читање, Многу убаво се заврши, Елегантен изглед, значителна но, мала тежина удобно за секојдневно носење. 100% задоволни гарантира и одличен услуги на клиентите Ако не сте целосно задоволни со вашата нарачка, го испрати назад во рок од 60 дена за целосна наплата или размена.Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Печати на враќање превозот етикета.Бродот!.Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Печати на враќање превозот етикета.Бродот!.

Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ