.

.

Waboba Месечината Топка - Искачување (Две Парчиња) (Бои Може Да Се Разликува)

Waboba Месечината Топка - Искачување (Две Парчиња) (Бои Може Да Се Разликува)

DEN 239.76

Количина на стоки
Достапно на барање

Вклучува 2 Waboba Месечината Топки - мал чекор за Waboba, гигант отскокнување за човештвото-те Месечината топката е луд, гравитацијата пркосејќи им на функции ќе се претвори во рутина игра во една од овој свет искуство.Waboba месечината топката го прави уникатен "поп!" Звукот кога тоа хитови на тротоарот.Оваа високо-летање отворено топката одбиени до 100 метри во воздух! (30 метри).Совршен за да се земе било каде, Употреба на Месечината топката на игралиште, скејт паркови, салата судовите и повеќе!.Бои ќе се разликуваат Препорачува за возраст од 5 години и до големина : 2.48".

Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ