.

.

Ајакс Обичај Пиштол Костец - Компактен & Службеник Модел - Црна Pearlite Боја - Злато Неконтролираното Коњ Пломба

Ајакс Обичај Пиштол Костец - Компактен & Службеник Модел - Црна Pearlite Боја - Злато Неконтролираното Коњ Пломба

DEN 2040.00

Количина на стоки
Достапно на барање

Овој оглас е за (1) еден пар на пиштол костец и може да дојде најголемиот дел пакуваат.Контрола завртки не се вклучени; користи фабрика завртки.Костец одговара Компактен & Службеник Модели.Контрола инлеи се овластени од страна на mfg.Црна Pearlite е нашата мајка на бисер материјал кој има појава на она што луѓето доаѓаат да се знае како "Tahitian Црниот Бисер".Тоа изгледа различно во сите форми на дадената светлина.Некои велат, својата " црна или сива или сина или лаванда или сите од горенаведените.Тие се апсолутно прекрасни и додадете боја и карактерот на секое огнено оружје.Ова НЕ е солидна црна боја.

Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ