.

.

Студентски Излет Неделен Преглед Формат за цела Година (S85-Сино) 5.5 x 8.5

Студентски Излет Неделен Преглед Формат за цела Година (S85-Сино) 5.5 x 8.5

DEN 348.00

Количина на стоки
Достапно на барање

5 1/2" x 8 1/2" Undated Студентски Излет.Сала помине колона и класа распоред на состојба.Цел-поставување дел и корисна неделно потсетник дел.Соба за дневен домашни задачи/follow-up за 8 предмети; Простор за снимање секојдневно оценки секој квартал.Ламинат маска, жица-о врзани со заврши дизајн, заклучува маски на со 2-дупка вежба за вметнување во 3-прстен врзива.УСТРЕМ Издавачката Компанија нуди наставник план книги, записни книги и студент задача книги.УСТРЕМ студент задача книги се жица-о граница, дозволувајќи му на секоја книга да лежи совршено рамен кога отворен, со кои се соочуваат страници во точната траса.

Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ