.

.

Кожа Заврши Хривнија за Жени - рачно изработени Затворач Алка Нараквица со Бисер Монистра Кристал Wristbands Накит за Подарок за Сестри, Младите Девојки и на Мајка

Кожа Заврши Хривнија за Жени - рачно изработени Затворач Алка Нараквица со Бисер Монистра Кристал Wristbands

DEN 763.20

Количина на стоки
Достапно на барање

Оваа нараквица е рачно изработени и desgin од Artilady.На хривнија употреба добар квалитет имитација бисер и кожа.Оваа нараквица е погодна за секојдневно носење. 2 ред заврши за некоја елегантна носат.Она што е во кутијата : 1pc нараквица.Класичен Кожа Бразлетна е посебен дизајн инспириран од нашите целиот живот ќе биде одличен прилог на вашето ситно облека или модни накит колекција.Artilady Мулти-Слоевит заврши нараквици, одговара за било фустан стил и сите годишни времиња, оваа Кожа шарм направи што повеќе уникатен и елегантен.ЗАВРШИ КОЖНИ НАРАКВИЦИ ЗА ЖЕНИТЕ СОВРШЕН БЛАГОСЛОВ ПОДАРОК.Класичен Кожа Бразлетна е посебен дизајн инспириран од нашите целиот живот ќе биде одличен прилог на вашето ситно облека или модни накит колекција Artilady Мулти-Слоевит заврши нараквици, одговара за било фустан стил и сите годишни времиња, оваа Кожа шарм направи што повеќе уникатен и елегантен.

Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ