.

.

AUTOSAVER88 Светлата Собранието Компатибилен со 1996 1997 1998/96 97 98 Граѓански 33151-S01-305 33101-S01-305

AUTOSAVER88 Светлата Собранието Компатибилен со 1996 1997 1998/96 97 98 Граѓански 33151-S01-305 33101-S01-305

DEN 2303.76

Количина на стоки
Достапно на барање

ВОЗИЛОТО КОМПАТИБИЛНОСТ - Фарови собранието компатибилен со 1996 1997 1998 Граѓански, висок/низок зрак : HB2. Светилки не се вклучени.ДИРЕКТНИ FITMENT - Изградена за да се исполнат строги OE стандарди за квалитет, се вклопуваат и перформанси; содржи еден пар на лево (возачот страна) Професионална инсталација, би било препорачливо.ЗАПЕЧАТЕНИ ДИЗАЈН - Нашите фарови се водоотпорен се должи на целосно запечатени структура микро-призмата рефлектор сигнали идване автомобили да забележите дека во текот на ноќта, обезбедување на вашата возење безбедноста и други".СИГУРНОСТ и shockproof домување е потешко од другите, се одлични за секоја нерамни патишта.Фарови не само што помагаат можете да го видите патот напред јасно е дека во почетокот на самрак, вечер или било dusky околината, но исто така да се направи полесно за другите возачи да те видам.Ако најдете вашиот фарови стане жолта или облачно, тоа е време да се замени со нова, за да се подобри видливоста и ја вашата возачки безбедноста и други.Надградба на вашиот автомобил со нови високо-перформанси сет на AUTOSAVER88 фарови да се стави на себе и на другите возачи на леснотија и направи да се чувствуваат посигурни кога возите навечер.Компатибилен со : . 1996 1997 1998 Граѓански.

Деталните информации

Compatible with:

Тие исто така купуваат со овој производ