.

.

PFFY 2/4 Пакети Вратот Gaiter за Мажи Жени Bandana Ткаенина Лицето Маска Маска за Обновливи

PFFY 2/4 Пакети Вратот Gaiter за Мажи Жени Bandana Ткаенина Лицето Маска Маска за Обновливи

DEN 335.76

Количина на стоки
Достапно на барање

Дише Ткаенини : вратот gaiter е многу мека & дише ткаенина што може да се носи удобно, за неколку часа.Заштита од прашина, остатоци, сонцето& правец.Брзата сува ткаенина може да апсорбираат потта подалеку од вашето лице и сува брзо, Прашина-Доказ, Песок-Доказ, Windproof.Носете го како лицето маска за да се заштити вашето лице се изгори од сончевите зраци директно, исто Така тие им помогне одржите вашиот носот и устата чисти од дишење прашина.Широка Примена : вратот gaiter се идеални за разни видови на активности на отворено како риболов, пешачење, велосипедизам, мотоциклизам, аикидо, скијање, кампување, работи, патувања и многу повеќе ќе се сакате.Мулти-Функционални деколте gaiter, лицето маска, лицето маска, headband, wristband, hairband, balaclava, лицето маска, лесна маска, beanie, bandana, устата покрие, и повеќе.Тоа е се носи во различни начини и обновливи така што ќе може да заштедите време и пари.ЕДНА ГОЛЕМИНА ОДГОВАРА на ПОВЕЌЕТО Нашата вратот gaiter функција на лесни & дише 4-начин водат ткаенина која максимизиран делот, кој одговара на мажи, жени.Големина 7.9" Широк x 16.5" Долго.

Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ