.

.

ACDelco PF63 Професионални Моторот на Филтерот за Масло

ACDelco PF63 Професионални Моторот на Филтерот за Масло

DEN 220.08

Количина на стоки
Достапно на барање

Е 20-25% помали во големина, но сепак има повеќе филтрација медиумите за поголем капацитет.ФИЛТЕР за МАСЛО-ASM нема подобар начин да се задржи нешта чисти отколку со висок квалитет ACDelco Масло Филтри.ACDelco Масло Филтри се добие оптимално филтрирање на капацитетот за обезбедување на повеќето напредни филтрирање технологија во секој филтер.Со голем број на Стручни, премиум cid и Специјалност Масло Филтри за да изберете од кои се вклопуваат и генетски модифицираните и не-генетски модифицирани Возила, ACDelco Масло Филтри се подготвени да прават нечисти работи, па можете и на вашиот автомобил не треба да се. "Нашиот најголем заеднички Делови Гаранција нуди покриеност на поголемиот дел од нашите Вистински генетски модифицираните Делови и ACDelco услуга замена на делови.Сила на делови купи 1 април 2018, а подоцна оригиналните мало набавувачот.Контактирајте со продавачот за ограничена гаранција дел детали, квалификации, и можно труд покриеност.".

Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ