.

.

Southwire MPKO125PRO Max Удар Машина за Нерѓосувачки Челик, 1 1/4-инчен

Southwire MPKO125PRO Max Удар Машина за Нерѓосувачки Челик, 1 1/4-инчен

DEN 1488.00

Количина на стоки
Достапно на барање

Уникатен 3 точка сечење површината овозможува почиста, побрзо и полесно се намали за 1-инчен преку 4-инчен умира.Номинална за 10 мерач нерѓосувачки челик (3.5 mm), како и лесна челик, алуминиум, fiberglass и пластика.Работи со Max Punch Удари, Max Удар 360 и други популарни нокаут tools.Куп создава crimping ефект на голтка за лесно отстранување.Нема да се поклонат панел или да ја напуштат грапав рабови.MAX УДАР Машина за 1 1/4-инчен Нерѓосувачки Челик умира е направен за тешки за сечење.На MPK0125 PRO минува низ 10 мерач нерѓосувачки челик, алуминиум, fiberglass и пластика.Карактеристики неспокојот се намали и нема да се поклонат панел или да ја напуштат грапав рабови.Оваа машина има уникатна 3-точка сечење на површината, обезбедување на почисто, побрзо и полесно се сече.Работи со повеќето широко се користи нокаут tools.

Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ