.

.

Rockville TM80C Цреша Напојува домашно Кино Кула Јазик 8 Суб/Bluetooth/USB

Rockville TM80C Цреша Напојува домашно Кино Кула Јазик 8 Суб/Bluetooth/USB

DEN 6478.80

Количина на стоки
Достапно на барање

Вистина-Сите-Во-Едно!Ова е точно за сите во еден систем!Можете да се поврзете со него било ТВ лесно преку РКА влезови или преку оптички текст.CE и Ro HS согласност. 2)8" subwoofers со неверојатно силен и длабоки бас одговор.Имаме (2) ¼" микрофон влезови со ехо и микрофон контрола на јачина на звук, па можете да ги користите овие за караоке.2)свила купола високотонци за неверојатни височини!.Димензии на секој говорник (инчи) : 6.Ние се задржи на целиот комплет униформа боја и дрво дебелина.Боја : Цреша | Големина : 8 инчен Заврши домашно Кино Систем!.Нето Тежина на звучници комбиниран : 41.Издигнувања и mids се толку добро се чувствував како да сум бил седат на концерт кога слушате некоја Ерик Клептон песна за да се тестираат нив и надвор. (2) ¼" Микрофон влезови за караоке. (2) на парови на РКА влезови.Изградена на високи и ниски помине crossovers професионално е наместена од страна на аудио инженери за врвни перформанси.Достапни во црна, бела и цреша дрво бои.Ние исто така, додаде (2) ¼" микрофон влезови така можете да ги користите овие за караоке.Испорака тежина : 48. (2) РКА излези се направи систем за проширување.Вклучува бучава одбивање кабел за да го поврзете 2 звучници заедно.Современиот Модерен Дизајн!Ние ги користиме заоблени рабови, со врвен квалитет МДФ дрво, хром слушалката ѕвони акценти, и модерна стаклена LCD дисплеј.Прилагодливи бас и treble.Поделба : >45d B.5 MM помошен текст.5 MM помошен текст.Ние исто така користиме специјален кабел совет што ќе им овозможи на корисникот за да го приклучокот на кабелот во наназад.RMS Моќност : 200 W.Ние исто така беа многу picky за дизајн на далечинскиот управувач.Изградена во 8 бенд еквилајзер со претходно наместен еквалајзер криви.Изградена во класа А/Б засилувач со audiophile одделение квалитет на звукот.Дигитален приказ на предниот панел со светлината контрола.Изградена во FM радио со кристално јасна прием.Исправноста внатрешни circuitry е СВ модел # TDA7265.S/N Сооднос : >60d B.4)со Полн спектар на возачи : 4" полн спектар на возачи со полипропилен шишарки, гума опкружува, и куршум прашина капа за да ви даде неверојатна гласен и јасен звук.Овие имаат Bluetooth, USB, SD, FM радио, и сите инпути и аутпути што некогаш ќе треба. Превозот картон димензии (инчи) : 16.

Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ