.

.

Allegra К Жените се Криви Полите Сечење на Врвот се Отвори Пред Bolero Стегање

Allegra К Жените се Криви Полите Сечење на Врвот се Отвори Пред Bolero Стегање

DEN 671.76

Количина на стоки
Достапно на барање

Машина За Миење.Отворен Фронт, Криви Полите, Нараквица Ракави, Со Солидна Боја, Еластичен Материјал, Сечење На Врвот, Јакна, Bolero Стегање.Добар стегање е од суштинско значење за секоја жена гардероба.Се носат како прикривање и за двете ден и ноќ прилики!.Повод : Свадба Гости, Матурска, Коктел забава, Гроздобер Тема Партија, Канцеларија и слично.Машина за Миење со Ладна Како Боја.Моделот е облечен во големина XS (Висина : 5'8", Градите : 33 1/8 инчи, Половината : 24 инчи, Хип : 35 7/8 инчи, Рамо Должина : 15 3/8 инчи, Тежина : 122 lbs).

Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ