.

.

Metabo HPT Кадрирање Nailer, го Прифаќа 28 Степен Жица за Заварување Средено Кадрирање Ноктите, 2-Инчен да 3-1/2-Инчен | NR90AFS1

Metabo HPT Кадрирање Nailer, го Прифаќа 28 Степен Жица за Заварување Средено Кадрирање Ноктите, 2-Инчен да 3-1/2-Инчен

DEN 5039.28

Количина на стоки
Достапно на барање

НАГРАДА : Номинална Про Приоритетни Nailer за 7 години работи (2014 - 2020 година) од страна на Градител и Инвеститорот Списание.ЛЕСНА : 7.3 кг и добро балансирана за лесна за маневрирање и помалку корисникот замор.Сврзувачки елементи : Прифаќа 2" до 3-1/2" жица за заварување средено кадрирање ноктите.СЕЛЕКТИВНА ACTUATION : Селективен actuation преклопник овозможува брзи транзиции помеѓу последователни и контакт nailing со едноставна флип на прекинувач.ДЛАБОЧИНАТА на ВРЕДНОСТА : Tool-помала длабочина на вредноста бирање овозможува на корисникот да countersink или флеш диск нокти во различни материјали, без да се прилагоди притисокот на компресорот.ИЗДУВНИТЕ ПОРТ : 360-Степен целосно прилагодливи издувните порта насочува издувниот воздух, далеку од корисникот или работа парче.ВОЗДУХОТ DUSTER : Идеален за расчистување далеку прашина и остатоци од работа површина.СПИСАНИЕ : Аглеста списание на одлуки за полесно поставување и операција во тесна агли.НЕ-МАРТ СОВЕТ : ја Штити работа површина од штета и може да се отстрани ако не е потребно.ГАРАНЦИЈА : Покриени со Metabo HPT е професионална 5-годишна Гаранција.

Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ