.

.

SweatyRocks Жените Секојдневен Долг Ракав Блузи Суровини Намалување Pullover Sweatshirt

SweatyRocks Жените Секојдневен Долг Ракав Блузи Суровини Намалување Pullover Sweatshirt

DEN 311.76

Количина на стоки
Достапно на барање

Тери.Фротир ткаенини, лесни, т-маица-како дебелина, еластичен.Кој центар назад цвест, crewneck, долги ракави, капка рамо.Погоден за пролет, есен и рано лето.Лесно да се пар, како piecing со фармерки или demin шорцеви.Ве молиме погледнете го големина мерења на опис на производот пред да нарачате.Големина на Табелата (инчи) S : Рамо : 21.7, Биста : 41.9, Sleeve Должина : 19.3, Должина : 20.1/21.7 M : Рамо : 22.0, Биста : 43.5, Ракав Должина : 19.7, Должина : 20.5/22.0 L : Рамо : 22.4, Биста : 45.1, Ракав Должина : 20.1, Должина : 20.9/22.4 XL : Рамо : 22.8, Биста : 46.7, Ракав Должина : 20.5, Должина : 21.3/22.8.

Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ