.

.

Кафеави Очи Стигнале Значка Ролна

Кафеави Очи Стигнале Значка Ролна

DEN 262.80

Количина на стоки
Достапно на барање

Ова е совршен додаток за вашиот значка ID.Дизајнот е извезена на чувствува и мерки околу 1.5" x 1.5" и е во прилог на стигнале значка свиткани околу еден калем.Јас нуди 2 вида на клипови за значка ленти, примери од секој од нив може да се најде во фотографии.

Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ