.

.

ACDelco Професионални 214-2159 Системи За Вбризгување На Регулатор На Притисок

ACDelco Професионални 214-2159 Системи За Вбризгување На Регулатор На Притисок

DEN 1190.40

Количина на стоки
Достапно на барање

Професионални, премија резервни замена.Обезбедува перформанси и стабилност што очекувате од ACDelco.Произведени за да се исполнат очекувањата за фит форма и функција.На ACDelco Професионални, премија резервни системи за Вбризгување на Регулатор на Притисок е високо квалитетна замена за многу возила на патот денес.Тоа е механички залисток, кој ги контролира на гориво под притисок на инјектор за гориво железница.Пролетта-натоварени вентил се враќа вишокот на гориво назад во резервоарот за гориво.Оваа премија резервни замена на горивото регулатор на притисок е произведен за да се исполнат вашите очекувања за фит форма и функција.

Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ