.

.

Joules Жените Моли Welly Дожд Подигање

Joules Жените Моли Welly Дожд Подигање

DEN 873.60

Количина на стоки
Достапно на барање

100% Гума.Увезени.Гумен ѓон.Вратило мерки околу Теле Високи од лак.Подигнете отворање мерки околу 35.8" наоколу.Водоотпорен.Средината на висина wellies.Прилагодливи страна на рака и тока.Вода растурање outsole за подобар стисок.Појавување На Мантил На Располагање.Нашите средината на висина wellies им овозможи на леснотијата на движење и се совршени за зголемување на телињата.Распрсна со наследство-инспириран отпечатоци тие се само нешто за jaunt на отворено кога баричките се присутни.Сосема едноставно одличен начин да ги задржи нозете сува и стилски.

Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ