.

.

На Tori Кели Божиќ

На Tori Кели Божиќ

DEN 335.52

Количина на стоки
Достапно на барање

Grammy Награда-победник Tori Кели изданија неа многу очекуваната празник албум "A Tori Кели Божиќ', извршен произведени од страна и кој Кенет "Babyface" Едмондс, на октомври 30, 2020 година. Овој албум е безвременски и вклучува два оригинални празнична anthems, како и избор на сакана класици како "Let It Snow" (посебен дует со Babyface).

Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ