.

.

iunio Пиштол за Чистење Комплет, Универзална Пиштол за Чистење, Сите Калибар, со Мат и за Носење, за Сите Пиштоли, Пушка, Пушка, Пиштол, Пиштол, Лов, Стрелаштво Чистење н?

iunio Пиштол за Чистење Комплет, Универзална Пиштол за Чистење, Сите Калибар, со Мат и за Носење, за Сите Пиштоли,

DEN 1694.40

Количина на стоки
Достапно на барање

→Универзална пиштол за чистење комплет обезбедува сите алатки потребни за правилно чистење на секаков вид на пушка, пушка или пиштол.Овој пиштол за чистење материјали за полнење има сè што ќе треба да се направи одлична работа за чистење.Полно опремен упатство за почетници е исто така вклучени. →Универзална пиштол, пушка и насилствен чистење комплет, исто така, вклучува чистење на тастатурата што е доволно голем да се одржи дополнителни пиштол додатоци.Доаѓа со 3 комунални четки : нерѓосувачки челик четка,phosphor бронза четка,најлон четка. →6 солидна месинг пиштол прачки за повеќе величини и calibers, 12 копје посочи пиштол jags, 9 џогерите, 14 бронзени четки, 3 против чуварите, 3 комунални четки, 4 дупчиња печ циклуси, на 1 црна моќ jag, 3 додаток адаптери, 4 полирање облека, 100 чистење дамки, 2 масло шишиња (празен). →Вклучува преносни погодно за чување која е специјално обликувани за да ги собере сите мулти пиштол за чистење комплет додатоци.Можете уредно место компоненти во своите оддели за да се спречи губење на нешто кога ќе се направи чистење на вашиот пушки.Пиштол за чистење на полнење со масло и почиста шишиња (30ml и 50мл), па можете да ги зачувате во вашиот џеб. →имаме целосна палета на додатоци се чуваат во нашите Лас Вегас склад.Ако ви се исполнат кое и да било прашање во текот на процес на чистење, само да стигнат до нас од страна на порака, тогаш ние ќе го следат до испраќање на замена на делови веднаш!. 3x солидна месинг прачки за .17-.270 калибар пушки и пиштоли. 3x солидна месинг прачки за .30 калибар поголем пушки пиштоли пушка и muzzleloaders. 3x комунални четки (Месинг, Најлон, од не ' Рѓосувачки). 13x копје посочи jags. 14x бронза пиштол четки. 9x памук џогерите. 4x дупчиња печ циклуси. 3x муцката чувари; 3x додаток адаптери. 100x чистење на дамки; 4x полирање облека. 2x празни масло шишиња; 1 пиштол за чистење мат. 3x солидна месинг прачки за .17-.270 калибар пушки и pistols3x солидна месинг прачки за .30 калибар поголем пушки пиштоли пушка и muzzleloaders3x комунални четки (Месинг, Најлон, од не ' Рѓосувачки)13x копје посочи jags14x бронза пиштол brushes9x памук mops4x дупчиња печ loops3x муцката чувари; 3x додаток adapters100x чистење на дамки; 4x полирање clothes2x празни масло шишиња; 1 пиштол за чистење мат.

Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ