.

.

Алатка за сечење 3/8in 6T Легура Спојки Тапан Имајќи Комплет Одговара за Партнер 350 351 352 370 370 371 390 420 Пила Игла Имајќи малку Поправка Делови

Алатка за сечење 3/8in 6T Легура Спојки Тапан Имајќи Комплет Одговара за Партнер 350 351 352 370 370 371 390

DEN 1012.80

Количина на стоки
Достапно на барање

Предмет Тип : Пила Додатоци.Материјал : Алуминиум.Fitment : Одговара за Партнер 350 351 352 370 370 371 390 420 Пила.Игла Имајќи Големина : Прибл. 10 x 13 х 10 мм / x 0.5 0.4 х 0.4 во.Лесен за инсталација и замена. 3/8in 6 T Легура Спојки Тапан Имајќи Комплет Одговара за Партнер 350 351 352 370 370 371 390 420 Пила Игла Имајќи Функција : 1. 3/8in 6 T спојки тапан имајќи комплет за замена на делови.2. Дизајниран да се вклопуваат за Партнер 350 351 352 370 370 371 390 420 Пила.3. Лесен за инсталација и замена на старите лесно може да се замени.4. Алуминиумски материјал, освен големината, силни и издржливи, долг живот.5. Професионална изработка, висока сигурност и компактна структура.Спецификација : Предмет Тип : Пила Accessories Material : Alloy Fitment : Одговара за Партнер 350 351 352 370 370 371 390 420 Chainsaw Needle Имајќи Големина : Прибл. 10 x 13 х 10 мм / x 0.5 0.4 х 0.4 in Package Листа : 1 x Спојки Drum1 x Игла Bearingnote : 1. Поради разликите во набљудувачите и осветлување, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот.Ви благодариме за вашето разбирање.2. Поради прирачник за мерење, ве молиме овозможи некои разлики.

Деталните информации

Item Type:
Chainsaw Accessories
Material:
Alloy
Fitment:
Fit for Partner 350 351 352 370 370 371 390 420 Chainsaw
Needle Bearing Size:
Approx. 10 x 13 x 10 mm / 0.4 x 0.5 x 0.4 in
Package List:
1 x Clutch Drum :
1 x Needle Bearing :
1. Due to differences in monitors and lighting, the picture may not reflect the actual color of the item. Thank you for your understanding. :
2. Due to manual measurement, please allow some differences. :

Тие исто така купуваат со овој производ