.

.

Летање Orb Топка Летање Топката Играчки Uittenrbr Батерија Бумеранг Рака Контролирана Фабрика whirly Летало Простор Кул Летаат Orb Играчка со 360° Ротирачки Врти LED Светло за ?

Летање Orb Топка Летање Топката Играчки Uittenrbr Батерија Бумеранг Рака Контролирана Фабрика whirly Летало

DEN 983.76

Количина на стоки
Достапно на барање

Кога ќе се фрли на летање играчка нагоре 30° за да се добие летање, тоа ќе се врти околу својата оска нормално на правецот на летот и летаат назад кон вас. Ако играчка е сериозно загреан, не наплаќаат за тоа. Фрли надвор од различни агли, таму ќе бидат различни летање ефекти, бумеранг ефект или директно лет.Тоа ќе се вртат околу и да се врати за вас како бумеранг.Тоа е, исто така најдобар подарок за споделување на вашите желби. 【Лесно да се Работи】 : Прво вклучување на прекинувачот, на "Up" логото е нагоре, а потоа нежно се тресат да се направи авионот ја ротирате. Тоа може да се контролира со магично стапче, поточно. 【Безбеден Дизајн И Издржливост】 : летечки orb играчки спроведуваат ригорозни тестови. Овој производ содржи не-заменливи батерии.Најдобриот дел е тоа што тоа е облик изгледа како мистериозна НЛО.Вие треба да се тресат тоа да започнете и завршите играта.Тоа ќе летаат патува стабилен во права линија. Лесно да се контролира, ќе може да игра секаде, без оглед во отворен или затворен.Деца и возрасни може да се игра со него заедно, тоа е, исто така, мост помеѓу децата и Возрасните.Каде и да одите, на летало топка за деца лесно може да го носи, и ќе не заземаат многу простор.

Деталните информации

Name:
Flying Ball Toy

Тие исто така купуваат со овој производ