.

.

HardDrive 14-034 Двојна Издише Филтер,1 Пакет

HardDrive 14-034 Двојна Издише Филтер,1 Пакет

DEN 411.36

Количина на стоки
Достапно на барање

Crankcase пропустливи филтер со база.За 3/8 Црево.Хром финиш.Замена на филтер Достапни.Harddrive е Американски V-Twin поделба на Западен моќ спорт (wps) е во моќта-спортски дистрибуција бизнис за 55 години.Со седиште во boise, Ајдахо, Harddrive нуди повеќе од 1, 800 V-Twin производи да се дилери на национално ниво.

Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ