.

.

Камерата Двоглед,2.7 К Дигитална Камера Двоглед Камера со 2.4 LCD Дисплеј 12x32 Виткање Призмата Дигитални Двоглед со Камера за Видео Голема за Лов на Птицата Гледа Патув?

Камерата Двоглед,2.7 К Дигитална Камера Двоглед Камера со 2.4 LCD Дисплеј 12x32 Виткање Призмата Дигитални Двоглед

DEN 2037.60

Количина на стоки
Достапно на барање

Дозволете вашите деца ги користат и да ги добиете заинтересирани за забележување на т.На видео и слика за квалитетот е неверојатно!Тоа добро функционира во слабо осветлување и е многу лесен за употреба. 【ЛЕСНО ДА се ФОКУСИРА на РАБОТАТА И СЕ добива ЕДНА МНОГУ ЈАСНА цел】 Фокус за двете очи е многу лесно.Големина : X-Large.н " дивиот свет и тие се да уживате во "висок квалитет' погледи!Однесете ја до некој рагби игра и се многу добри снимките,тие сакаат да седат надвор и да се види на елени, foxes, и други диви животни доаѓаат да езерцето.Употреба на зумирање и одзумирање копче за да го направите вашиот избор.Таму ќе ја поставите дали ќе се користат уште снимки или видео, резолуцијата, квалитетот, Итн.Јас може да се гледа во една птица на внесувач и брзо да промените во фокусот на птица далеку над тоа во дрво далеку.

Деталните информации

12*32 :
* Magnification:
12X
* Exit Pupil Diameter:
3.8mm
* Distance of Exit Pupil Diameter:
8mm
* Minimum Focus:
8m
* LCD Display:
2.4 LTPS 4
* Anti-shake:
Support
* Continue Shot:
Support
* Photo Format:
JPEG
* Video Format:
AVI
* Self-timer:
Off/2s/5s/10s
* Memory Card:
MAX 128G Micro-SD card(Not included).
* Battery:
Li-ion Battery
* USB Interface:
2.0

Тие исто така купуваат со овој производ