.

.

PFFY 2/4 Пакети Вратот Gaiter за Мажи Жени Bandana Ткаенина Лицето Маска Маска за Обновливи

PFFY 2/4 Пакети Вратот Gaiter за Мажи Жени Bandana Ткаенина Лицето Маска Маска за Обновливи

DEN 335.76

Количина на стоки
Достапно на барање

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Печати на враќање превозот етикета.Бродот!.Дише Ткаенини : вратот gaiter е многу мека & дише ткаенина што може да се носи удобно, за неколку часа.Заштита од прашина, остатоци, сонцето& правец.Брзата сува ткаенина може да апсорбираат потта подалеку од вашето лице и сува брзо, Прашина-Доказ, Песок-Доказ, Windproof.Носете го како лицето маска за да се заштити вашето лице се изгори од сончевите зраци директно, исто Така тие им помогне одржите вашиот носот и устата чисти од дишење прашина.Широка Примена : вратот gaiter се идеални за разни видови на активности на отворено како риболов, пешачење, велосипедизам, мотоциклизам, аикидо, скијање, кампување, работи, патувања и многу повеќе ќе се сакате.Мулти-Функционални деколте gaiter, лицето маска, лицето маска, headband, wristband, hairband, balaclava, лицето маска, лесна маска, beanie, bandana, устата покрие, и повеќе.Тоа е се носи во различни начини и обновливи така што ќе може да заштедите време и пари.ЕДНА ГОЛЕМИНА ОДГОВАРА на ПОВЕЌЕТО Нашата вратот gaiter функција на лесни & дише 4-начин водат ткаенина која максимизиран делот, кој одговара на мажи, жени.Големина 7.9" Широк x 16.5" Долго.Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Печати на враќање превозот етикета.Бродот!.

Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ