.

.

Пластична Пломба Инструмент #4 Двокреветни Крајот - SurgicalExcel 83-5282

Пластична Пломба Инструмент 4 Двокреветни Крајот - SurgicalExcel 83-5282

DEN 190.80

Количина на стоки
Достапно на барање

Пластична Пломба Инструмент #4 Двокреветни Крајот - Surgical Excel 83-5282. Премиум квалитет на стоматолошки инструменти со Surgical Excel.Нерѓосувачки челик.Пластична Пломба Инструмент #4 Двокреветни Крајот - Surgical Excel 83-5282.

Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ