.

.

Скот Пилгрим наспроти Светот Ramona Цвеќиња Издание

Скот Пилгрим наспроти Светот Ramona Цвеќиња Издание

DEN 719.52

Количина на стоки
Достапно на барање

Скот Пилгрим наспроти Светот Саундтракот - Ramona Цвеќиња Издание ЛП е притиснат на три одделни бои на винил, случајно е вметната во пакување : Проѕирни сина, зелена, и магента.Секоја боја е поврзана со Ramona Цвеќиња' косата во филмот.

Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ