.

.

Rekucci Жените Шик Мека Поврзана Водат Bolero Стегање со Ruched Ракави

Rekucci Жените Шик Мека Поврзана Водат Bolero Стегање со Ruched Ракави

DEN 912.00

Количина на стоки
Достапно на барање

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот. 95% Полиестер, 5% Други Влакна.Машина За Миење.Произведено во Кина или Виетнам.Лесно нега : Машина за миење, ладна вода.Висат или се постават рамен да се исуши.ДЕТАЛИ : 3/4 ruched ракави и заоблени hemline за женствен изглед.Висок деколте.Моделот е 5'9" облечен големина мали.ДЕЛИ ОСНОВНИ : На сечење, тенок-одговара силуета на овој bolero-стегање направи тоа очекувано за раслојување во текот фустани, блузи, ништо каде што треба повеќе покриеност.ТКАЕНИНИ : Свилен мазна средна тежина поврзана само со точниот износ на тело : 95% Полиестер, 5% Spandex.*Содржината може да варира.Виножито од бои се вклопи во било облека.Пакети и патува голема, навремено отпорни.ПРИКАЖАНА СО : Rekucci Жените Слабеење без Ракави Одговара и Одблесокот на Стомак Контрола Фустан со Душо Деколте -изгледа одлично со сите Rekucci Фустани, бидејќи тоа е истата ткаенина за сите стилови.Разгореа Коленото Должина Поврзана Здолниште B077 GDVQKJ.Слабеење без Ракави Fit-и-Flare Стомак Контрола Фустан B015 LJH1 TC.Слабеење на Кратко Sleeve Fit-N-Flare Crossover Стомак Контрола Фустан B071 NLZ9 CY.Оваа поврзана џерси bolero стегање е во тек со ruched ракави и исечете силуета - совршени за раслојување во текот фустани, и сите ваши блузи без ракави.Оваа bolero е направена од нашите омилени, средна тежина поврзана џерси - мешавина од Поли/Spandex што изгледа како добра како таа се чувствува, и уште подобро - отпорен на брчките, па се чувствуваат слободни да го носат во текот на целиот ден и ноќта - и дури и пакети и патува одлична за сите ваши globetrotting авантури!. - Нашите Најкус Bolero-Стегање се наоѓа веднаш над половината (на повеќето телесни типови). - "Close-на-врат" стил прегратки вашиот врат. - 3/4 ракави имаат ruching. - Кои се направени од истиот медиум тежина, flowy, мека поврзана ткаенина како нашите фустани па зошто да не се направи тоа сет!. - Моделот е 59" облечен големина XS.

Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ