.

.

Dearfoams Деца Години Whimsical Животинско Critter Перат Пантофли

Dearfoams Деца Години Whimsical Животинско Critter Перат Пантофли

DEN 345.60

Количина на стоки
Достапно на барање

Синтетички единствена.ЗАБАВА ДЕТАЛИ : Овие дете влечки функција faux faux крзно или руно горниот дел со забавно 3 D животинско детали, како и пријатна руно или печатени џерси footbed.МАШИНА ПЕРАТ : Ајде да се соочиме со тоа..вашите деца се хаос.Тие јадат житарици исклучување на подот и обидете се надвор твоите најдобри шминка производи на куче.ТРЕБА машина перат сè.Добиете малку повеќе од овие Dearfoams влечки од истурам ги во машина за перење на ладно амбиент.МЕМОРИСКА ПЕНА INSOLE : Секој пантофли е опремена со голем мулти-густина cushioned insole и прелиена со мемориска пена за cloud-допаѓа чувството на твојата мала еден нозете.ГУМЕНИ OUTSOLE : Со внатрешна/надворешна outsole, на дното на овие ги влечки е издржлив за постојана поддршка без разлика каде ден води.ИЗБЕРЕТЕ ја ВАШАТА ГОЛЕМИНА И БОЈА : Изберете од различни забава дизајн во различни големини.Овие влечки функција деца (1-4 год.) и големите деца (8-12 години), големини 7-8 T, 9-10 T, 11-12 T,13-1, и 2-3 4-5.

Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ