.

.

Dockers Мажите е Совршена Класичен Одговара Шорцеви (Стандард и Голема & Високи)

Dockers Мажите е Совршена Класичен Одговара Шорцеви (Стандард и Голема & Високи)

DEN 460.80

Количина на стоки
Достапно на барање

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот. 100% Памук.Копче затворање.Машина За Миење.Дизајниран со чист, минималистички детали, коса џебови, и навестување на се водат за удобност и супериорни перформанси, Чисти Каки зема флексибилност за да на следното ниво.Тоа е идеален да се погледне за работа-за-игра и најлесно се сечат за да се облекуваат или надолу.^ Пространа одговара преку седиште и бедрото, седи на половината (9.5" inseam)^ Копчето низ пред затворање; еден велт копчето преку задниот џеб; паметен телефон џеб.Ние го нарекуваме овие совршен шорцеви за мажи.Со малку пократок inseam за модерен изглед, овие луѓе е каки шорцеви функција трајни водат ткаенина за удобност и перформанси, плус умен карактеристики како паметен телефон џеб.Со 9.5" Inseam, должината на овие водат каки шорцеви хитови на или само над колената во зависност од тоа колку високо или ниско клиент носи неговите шорцеви.

Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ