.

.

Proguard Softie Куче Муцката, Среден-P

Proguard Softie Куче Муцката, Среден-P

DEN 407.76

Количина на стоки
Достапно на барање

Најбезбедно муцката во светот!.Направени од патентиран dupont ткаенини, што им овозможува на куче да се здив како нормално без лае гризе.Сите бенефиции на кафез муцката, но со многу додаде удобност!.Исклучително resitant да гребнатинки, punctures и солзи.Големина големи за големи раси.Големина На : Големи.

Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ