.

.

FOCO Реверзибилна Преголеми Sherpa Качулка Sweatshirt Colorblock Hoodeez

FOCO Реверзибилна Преголеми Sherpa Качулка Sweatshirt Colorblock Hoodeez

DEN 1344.00

Количина на стоки
Достапно на барање

Увезени.Официјално Лиценцирани.Материјал : Полиестер.Една големина одговара на сите.Страна цвест џебови.Двоен тим-обоени дизајн со храбар тим логото на екранот на предната страна.Не постои подобар начин што за да го најдете вашиот фан хауба, отколку со широка линија на FOCO официјално лиценцирани производ.Најдете сите вашите омилени тимови во нашата постојано проширување на понудата на опрема.

Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ