.

.

Дизни Кошмар Пред Божиќ Вистинска Љубов, T-Shirt

Дизни Кошмар Пред Божиќ Вистинска Љубов, T-Shirt

DEN 551.76

Количина на стоки
Достапно на барање

Цврсти бои : 100% Памук; Хедер Сива : 90% Памук, 10% Полиестер; Сите Други Heathers : 50% Памук, 50% Полиестер.Увезени.Машина За Миење.Официјално лиценцирани од страна на Дизни.Графички Дела : ODNY-0266. Лесни, Класичен одговара, Двојно-игла ракави и на дното полите.

Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ