.

.

Whatman - 1001110-100 4712B30PK 1001110 Одделение 1 Квалитативна Филтер Хартија, 110 милиметри Дебелина и Максимална Јачина 571 ml/m (Пакување од 100)

Whatman - 1001110-100 4712B30PK 1001110 Одделение 1 Квалитативна Филтер Хартија, 110 милиметри Дебелина и Максимална

DEN 473.76

Количина на стоки
Достапно на барање

Повеќето широко се користи за општа намена лабораторија филтер хартија.Број На Модел : 1001110. Објектот Пакет Димензија : 4.599999995308" L x 4.399999995512" W x 1.199999998776" Х. Земја На Потекло : Кина.Објектот Пакет Количина : 1.

Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ