.

.

Екран Почиста – Зелени Дабови Екран Почиста Спреј за LCD, LED, Телевизори, лап-топ компјутери, Таблети, Монитори, Телефони и Други Електронски Екрани - Нежно Чисти Отпе?

Екран Почиста – Зелени Дабови Екран Почиста Спреј за LCD, LED, Телевизори, лап-топ компјутери, Таблети, Монитори,

DEN 263.76

Количина на стоки
Достапно на барање

НЕ ГЛЕДАМ ПОДАЛЕКУ!Овој професионален екран почиста спреј ги комбинира сите функции и бенефиции што се обидуваат да го лесно и безбедно да се чисти вашиот монитор за компјутер, i Pad, i Phone, Mac Book, Телевизори и многу повеќе!.ЛЕСЕН ЗА КОРИСТЕЊЕ : Оваа неверојатна екран почиста доаѓа во удобен 8oz спреј шише за лесна апликација дека кожата над 1000 екрани (за шише)!.НЕ-ТОКСИЧНИ : Семејна-пријателски екран почиста формула е безбедно, 100% biodegradable, без мирис, еко-пријателски, и нежна за кожата.РЕДЕА-БЕСПЛАТНО ГАРАНЦИЈА : Ова брзо дејство на екранот почиста спреј не само обезбеди јасност, исто така, помага во заштитата на вашиот екран од прашина и гребнатини!.БЕЗ АЛКОХОЛ ИЛИ СУЛФАТИ : Специјално дизајнирани за чистење на отпечатоци од прсти, прашина, и масла без користење на груби хемикалии.

Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ