.

.

Primitives со Кети 27800 LOL Те натера да се Насмевнам Кутија Знак, 9 x 6.5, Ајова

Primitives со Кети 27800 LOL Те натера да се Насмевнам Кутија Знак, 9 x 6.5, Ајова

DEN 407.76

Количина на стоки
Достапно на барање

Inset кутија знак со димензионални Ајова државата силуета и позадината во листата на најнаселениот градови.Мерки 9 x 6.5-инчи; црна потресени стил рамка со државата име рака lettered една страна од рамката.Вклучува лепило мини црвено срце да бидат поставени во вашиот роден град или омилени место.Бесплатно-стои сам на маса, mantel, или полица или употреба на sawtooth закачалка на назад за лесно да виси.Изгледа да Primitives со Kathy за инспиративни, забава, саркастична, и срцето затоплување подароци и дома декор.Pop-out силуета на државата.Позадина дизајн карактеристики листа на градови од вашата сакана држава.Државата име испечатени на потресени рамка раб.Лепило срцето налепница за да ги поставите на вашиот роден град или омилени место.Обратна кутија знак стил.Боја : Ајова | Style Name : Кутија Знак.

Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ