.

.

Алатка за сечење 10PCS KFL000 KFL004 KFL005 KFL006 KFL08 KL08 FL08 08 8 12mm Перница Блок Rhombic Имајќи Цинк Легура Вметнете Линеарна Имајќи Вратило малку Поправка Делови

Алатка за сечење 10PCS KFL000 KFL004 KFL005 KFL006 KFL08 KL08 FL08 08 8 12mm Перница Блок Rhombic Имајќи Цинк

DEN 2059.20

Количина на стоки
Достапно на барање

Тип : rhombic имајќи.Материјал : Цинк легура.Број на модел : KFL000 KFL004 KFL005 KFL006 KFL08 KL08 FL08. Внатре дијаметар : 8mm.Перница блок rhombic имајќи цинк легура вметнете линеарна имајќи вратило.Големина : KFL004 20 MM | Боја : 4pcs.

Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ