.

.

Speakman SA-1205 Caspian Тоалет Хартија Носителот, Полиран Хром

Speakman SA-1205 Caspian Тоалет Хартија Носителот, Полиран Хром

DEN 672.00

Количина на стоки
Достапно на барање

Speakman хартија носителот бања прибор комбинира талент со функција за да им овозможи на домот прикажува еднаш стандард бања Тела.Број на модел : SA-1205. Објектот Пакет Димензии : 18.0" L x 18.0" W x 21.0" H. Точка Пакет Тежина : 2.33 lb.Опис на производот Speakman е Caspian Колекција лесно се вклопува стил и модерноста за да се создаде совршен парчиња за вашиот современа сон бања.Овој труд носител е авантуристички ажурирање на било бања е уморен décor.Секоја хартија носител е лесно да се инсталира и е достапен во Полиран Хром, Брусен Никел и Полиран Никел за да ги собере сите бања дизајн.Од Производителот Speakman е Caspian™ Колекција лесно се вклопува стил и модерноста за да се создаде совршен парчиња за вашиот современа сон бања.Овој труд носител е авантуристички ажурирање на било бања е уморен décor.Секоја хартија носител е лесно да се инсталира, и е достапен во Полиран Хром, Брусен Никел и Полиран Никел за да ги собере сите бања дизајн.

Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ