.

.

Lunarable Готски Мека Фланелен боксери Руно Фрлиле Ќебе, Врана Крилја Прогонувачки ISM Таинствената Темна Окултни Уметност Печати, Пријатна Кадифен за Внатрешна и Надво

Lunarable Готски Мека Фланелен боксери Руно Фрлиле Ќебе, Врана Крилја Прогонувачки ISM Таинствената Темна Окултни

DEN 1078.80

Количина на стоки
Достапно на барање

МЕРЕЊА - 70" x 90" Лесна и пријатна фрлиле ќебе за троседот, канцеларија, каучот, и кревет.НАПРАВЕНИ ОД - %100 полиестер ултра мека фланелен боксери руно.Без пролевање.Може да се користи за вашите миленици.КАРАКТЕРИСТИКИ - Обезбедува топла маска, додека има мека и нежна на допир.Погоден за сите сезони.МАШИНА ПЕРАТ - Ладно циклус, Фен безбедно.Железо лесно.Со соодветна грижа НЕ ИСЧЕЗНУВА и НЕ се КИНЕ.ПЕЧАТЕНИ - Со состојбата на техниката на дигитална технологија на печатење.Долготрајни смели бои & јасна слика.Големина : 70" x 90" | Боја : Jade Зелена.

Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ