.

.

ATIE 3900 Спорт Базен Почиста Тркала Топката Имајќи 9-100-1108 Замена за Поларис 360, 380, 3900 Спорт, АТВ Базен средства за Чистење (8 Парчиња)

ATIE 3900 Спорт Базен Почиста Тркала Топката Имајќи 9-100-1108 Замена за Поларис 360, 380, 3900 Спорт, АТВ Базен

DEN 311.76

Количина на стоки
Достапно на барање

Обезбедува непречено тркала ротација и работата.Се вклопува Хороскопски Поларис 3900 Спорт, 360, 380, АТВ модел базен средства за чистење.Исто така се вклопува Поларис базен почиста модели Vac-Sweep 360, Vac-Sweep 380. Пакетот вклучува : 8 Топка Лежишта. 8 Pack тркала топката лежишта замена За Поларис 360, 380, 3900 Спорт, АТВ модел базен средства за чистење.Замена На Дел Бр 9-100-1108.

Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ